Nergistepe Tarım Makinaları

Kurumsal


HAKKINDA

Nergistepe Tarım Makinaları

Resmi olarak 2016 yılında kurulmuş olan Nergistepe Tarım Makinaları’nın kökleri çok daha eskiye dayanmaktadır. Yaklaşık 70 yıldır çeşitli ürünlerin yetiştirildiği Özbaşatak Tarım çiftliğinde edinilen birikim ve 30 yıldır Söke Ovası’nda çiftçilerin bitki koruma, bitki besleme, tohum gibi girdilerini karşılayan Toprak Tarım Ürünleri Ltd. Şti’de elde edilen tecrübe ile Nergistepe Tarım Makinaları’nın temelleri oluşturulmuştur.

Yeni fikirlerden doğan makinaları tasarlamakla birlikte mevcut tarım makinalarının verimliliğini arttırıcı kombinasyonların ve inovasyonlarının sağlanabilmesi markamızın temel amacıdır.

Her tarımsal işletme; ekilen ürün desenine, toprak yapısına ve iklim koşullarına göre farklı tarım makinalarına gereksinim duyar. Birincil misyonumuz, makinalarımızın yeni model traktörlerin tüm özelliklerinden faydalanabilmesi, bu gücü ve teknolojiyi kullanarak kendisinden yapılması beklenen işi en kısa zamanda, en az yakıt tüketerek, tek seferde, minimum arıza ve aşınma olacak şekilde uygulayabilmesidir.

Akıllı, sağlam ve kaliteli tarım makinaları üretmek için kendimizi sürekli geliştirerek emin adımlar ile ilerliyoruz.